Dodatkowe terminy wizyt możliwe do umówienia pod numerem telefonu 664 062 050

Cennik

Cennik obowiązuje od 9 styczeń 2023.

300 zł *

Wizyta ginekologiczna, wizyta w ciąży, prowadzenie ciąży.

* cena obejmuje USG przeglądowe, wykonywane w trakcie każdej wizyty.​

350 zł *

USG genetyczne ciąży I, II, III trymestr.

* dla pacjentek prowadzących ciążę w gabinecie, dla nowych pacjentek obowiązuje cena 380 zł.

250 zł

USG ginekologiczne.

180 zł

Monitorowanie cyklu.

150 zł

Cytologia płynna.

Cienkowarstwowa cytologia na podłożu płynnym LBC, (ang. Liquid Based Cytology) to nowa technika wykonywania przesiewowych badań w kierunku raka szyjki macicy. W stosunku do cytologii tradycyjnej jest bardziej czuła i dokładniejsza.

W metodzie tej wymaz z szyjki macicy pobierany jest na specjalne podłoże płynne, a nie na szkiełko. Podłoże płynne minimalizuje ryzyko uszkodzenia komórek oraz pozwala na wyeliminowanie z pobranego materiału niepożądanych elementów tj. śluz, czerwone i białe krwinki, bakterie, które utrudniają dalszą ocenę mikroskopową.

Badania kliniczne dowodzą, iż cienkowarstwowa cytologia płynna (LBC) jest czulsza i dokładniejsza od cytologii klasycznej. Badania porównawcze wykazały także wzrost wykrywalności komórek atypowych (HSIL) oraz spadek odsetka wadliwych próbek podczas, gdy zastosowana została cytologia płynna.

Zastępowanie tradycyjnej cytologii - tzw. szkiełkowej - dużo dokładniejszą cytologią płynną, zaleca zespół ekspertów Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników w najnowszym algorytmie postępowania w badaniu skryningowym w kierunku raka szyjki macicy.