Dodatkowe terminy wizyt możliwe do umówienia pod numerem telefonu 664 062 050

Lek. med. Tomasz Łabiak

Specjalista ginekolog-położnik

Lek. med. Tomasz Łabiak

Specjalista ginekolog-położnik
Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego

Specjalista z dziedziny ginekologii i położnictwa. Kierownik Poradni Patologii Ciąży przy Klinice Położnictwa i Perinatologii Szpitala Uniwersyteckiego w KrakowieUkończył studia medyczne na Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, Wydział Lekarski. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Doświadczenie zawodowe zdobywał w wielu placówkach ginekologiczno – położniczych. Obszar zainteresowań to ultrasonografia, ciąża, ginekologia ogólna. Prywatnie pasjonat fotografii. Interesuje się także muzyką i literaturą.

Cerftyfikat specjalistyczny badań prenatalnych sekcji USG PTG.
Certyfikowany ultrasonografista sekcji USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.
Certyfikowany ultrasonografista brytyjskiej Fundacji Medycyny Płodowej (FMF:76634).

Wykształcenie
Doświadczenie
Dodatkowe kwalifikacje i szkolenia
Beata Skrajna
Czytaj więcej
Najlepszy lekarz jakiego znam.prowadzil mi dwie ciaze.przyjezdzalam z innego miasta do niego.Lekarz godny zaufania.Nie znam drugiego takiego lekarza,jest on poprostu z powolania.Takich jak P.Tomasz powinno byc wiecej 🙂 🙂 🙂
Agata Siewniak
Czytaj więcej
Profesjonalista, polecam! Prowadził mi już dwie ciąże i za każdym razem czułam że jestem w dobrych, troskliwych rękach. Polecam mamom!
Jola Stanek
Czytaj więcej
Znam doktora już jakiś czas. Dwójkę dzieci pod jego opieką urodziłam, więc to chyba najlepsza rekomendacja. Polecam jako lekarza i jako człowieka.